Servis / Hizmetler

Tüfek ve Silah Tamir Servisi

Servis / Hizmetler

Tüfek Tamir Servisi

Her marka Av Tüfeği; Tamir, bakım ve onarımı yapılmaktadır. Tüfek Garanti kapsamında ise; Garantiyi bozmayacak işlemler tarafımızdan ücreti karşılığında yapılır, Kendi sattığımız Tüfekler diğer işlemler için servisine, Tarafımızdan, gönderilir. Müşterimiz servis prosedürleriyle uğraşmaz.

NOT: Ruhsatlı tüfeklere servis, tamir, bakım, onarım hizmeti verilmektedir !!!

Silah Tamir Servisi

Her marka gerçek silah(Tabanca) ve yivli tüfek tamir, bakım, onarım hizmeti Uğur Av Dünyası; Av Malzemeleri Bayi tarafından verilmektedir. Garantiyi bozmayacak küçük işlemler tarafımızdan yapılmaktadır.

NOT: Ruhsatlı gerçek silahlara servis, tamir, bakım, onarım hizmeti verilmektedir. Ruhsatsız silahlara kesinlikle servis, tamir, bakım onarım hizmeti verilmez !!!

Havalı Tamir Servisi

Havalı tabancaların tamir, bakım, onarım hizmetlerinin tamamı servislerinde verilmektedir. Havalı tüfeklerde ise Av Tüfekleri servis prosedürü uygulanır.

...

Kurusıkı Tabanca Tamir Servisi

Kurusıkı tabancaların garantisi olmadığından; Tamir, bakım, onarım hizmetleri ücret dahilinde verilmektedir. Arıza kapsamına göre tamir ücreti belirlenerek servis hizmeti yerine getirilir.

...


Yivsiz tüfek Ruhsatnamesi İçin Gerekli Belgeler:

6 Adet belge gereklidir
Bu belgeler:

1. Vergi dairesinden alınacak borcu yoktur yazısı ve yatırılan harç makbuzu.

2. Nüfus cüzdanı aslı ve arkalı önlü yanyana fotokopisi.

3. Sabıka kaydı(Sabıka kaydı varsa tasdikli mahkeme kararı) ve İkametgah Belgesi. İki belgeyi de E_DEVLET'ten alabilirsiniz.
Almak için Tıkla>>>E-DEVLET

4. Aile hekiminden alınacak rapor("Yivsiz Tüfek almasında ruhsal ve zihinsel yönden sakınca yoktur" yazmalıdır)

5. 5 Adet renkli vesikalık, son 6 ay içinde çekilmiş, fotoğraf(Her tüfek için ayrıca fotoğraf)

6. 1 Adet telli plastik kapaklı mavi dosya

1 Aşama:

Evraklarınızı hazırladıktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünüze gidin parmak izinizi aldırın.

2. Aşama:

Bütün Evraklarınızla birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü Tüfek Ruhsatı Bölümüne gidin ve evrakları teslim edin. Ruhsat çıktığında Ruhsatname ile bir tüfek bayiinden tüfeğinizi alın.

3. Aşama:

Aldığınız Av Tüfeği ve Faturasıyla tekrar İlçe Emniyet Müdürlüğü "Tüfek Ruhsatı Bölümü"ne gidin ve kaydı tamamlayın. Tüfeğiniz hayırlı olsun.